Set štvrťkruhový kút ZARYA CHROM + vanička ALEX, 90 cm, 90 cm, Číre bezpečnostné sklo - 5 mm, Chróm/Leštený hliník (ALU)
Kód: OLBZAAL90
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Set štvrťkruhového sprchovacieho kúta ZARYA CHROM s akrylátovou vaničkou ALEX v bielej farbe vyniká vysoko kvalitným spracovaním a spoľahlivou funkčnosťou všetkých súčastí a materiálov. Komfortné o dklápacie ložiskové pojazdy výrazne uľahčujú údržbu sprchovacieho kúta . Akčný sprchovací kút je dodávaný s akrylátovou vaničkou ALEX. Sifón pr. 50 mm nie je súčasťou balenia.
Pozrite sa na ponuku doplnkov pre tento elegantný sprchovací kút . A vybavte si kompletne Vašu novú modernú kúpeľňu. Vyberte si z našej bohatej ponuky sprchových batérií, sprchových ružíc a ich držiakov, sprchových poličiek a prípravkov na jednoduchú údržbu celej vašej kúpeľne.
Prednosti a rozmery setu ZARYA CHROM + vanička ALEX:
- Dizajnové madlá (nerez - farba chróm)
- Odklápacie pojazdy pre výrazne uľahčujúcu údržbu
- Magnetické dovieranie dverí
- Rozmer ZARYA CHROM: 80 x 80 x 190 cm / 90 x 90 x 190 cm, R 550, šírka vstupu 43 / 54 cm
- Rozmer ALEX biela farba : 81 x 81 x 16 cm / 91 x 91 x 16 cm, R 550
- Rám ZARYA chróm: hliník vo farbe chróm
- Sklo: bezpečnostné 5mm číre
- Ložiskové pojazdy s vysokou životnosťou výrazne uľahčujúce údržbu, spodné odklápacie
- Montážny rozmer ZARYA CHROM: 79,5 - 81,5 × 79,5 - 81,5 cm / 89,5 - 91,5 × 89,5 - 91,5 cm
- Vanička : samonosná akrylátová bez sifónu, biela farba
- Priemer otvoru pre sifón - 50 mm
Záruka
- 3 ROKY kút ZARYA CHROM
- 10 ROKOV vanička ALEX
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové kúty |
|---|---|
| Záruka: | 10 rokov,3 roky |
| Barva: | Chróm,Biela |
| BARVA rámu: | Chróm/Leštený hliník (ALU) |
| Bezbariérové: | Nie |
| Bezrámové: | Nie |
| Hĺbka: | 90 cm |
| Materiál: | Hliník |
| Rádius: | R 550 |
| Rozměr C: | 206 cm |
| Série: | ALEX,Zarya |
| Skupina artiklu: | S05B |
| Směr zavírání: | Univerzálna Ľavé / Pravé |
| Šírka: | 90 cm |
| Tvar: | Štvrťkruhový |
| Typ otvírání: | Posuvné |
| Vanička: | Vrátane vaničky |
| Výplň: | Číre bezpečnostné sklo - 5 mm |
| Záruka: | 10 rokov,3 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
