Set štvorcový kút ZARYA BLACK + vanička OSKAR STONE EFFECT, 90 cm, 90 cm, Číre bezpečnostné sklo - 5 mm, Čierna
Kód: OLBZAOS90B


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Set štvrťkruhového sprchovacieho kúta ZARYA BLACK s akrylátovou vaničkou OSKAR STONE EFFECT vyniká vysoko kvalitným spracovaním a spoľahlivou funkčnosťou všetkých súčastí a materiálov. Komfortné o dklápacie ložiskové pojazdy výrazne uľahčujú údržbu sprchovacieho kúta . Akčný sprchovací kút je dodávaný so samonosnou akrylátovou vaničkou OSKAR STONE EFFECT. Sifón pr. 50 mm nie je súčasťou balenia.
Pozrite sa na ponuku doplnkov pre tento elegantný sprchovací kút . A vybavte si kompletne Vašu novú modernú kúpeľňu. Vyberte si z našej bohatej ponuky sprchových batérií, sprchových ružíc a ich držiakov, sprchových poličiek a prípravkov na jednoduchú údržbu celej vašej kúpeľne.
Prednosti a rozmery setu ZARYA BLACK + vanička OSKAR STONE EFFECT:
- Dizajnové madlá (nerez - čierna matná farba)
- Odklápacie pojazdy pre výrazne uľahčujúcu údržbu
- Magnetické dovieranie dverí
- Rozmer ZARYA BLACK: 80 x 80 x 190 cm / 90 x 90 x 190 cm, šírka vstupu 43,9 / 51 cm
- Rozmer OSKAR STONE EFFECT : 80 x 80 x 16 cm / 91 x 91 x 16 cm
- Rám ZARYA BLACK: hliník v čiernej matnej farbe
- Sklo: bezpečnostné 5mm číre
- Ložiskové pojazdy s vysokou životnosťou výrazne uľahčujúce údržbu, spodné odklápacie
- Montážny rozmer ZARYA BLACK: 79 - 80,5 × 79 - 80,5 cm / 89 - 90,5 × 89 - 90,5 cm
- Vanička : samonosná akrylátová bez sifónu, čierná farba
- Priemer otvoru pre sifón - 50 mm
Záruka
- 3 ROKY kút ZARYA BLACK
- 10 ROKOV vanička OSKAR STONE EFFECT
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové kúty |
|---|---|
| Záruka: | 10 rokov,3 roky |
| Barva: | Čierna |
| BARVA rámu: | Čierna |
| Bezbariérové: | Nie |
| Bezrámové: | Nie |
| Hĺbka: | 90 cm |
| Materiál: | Hliník |
| Rozměr C: | 206 cm |
| Série: | Oskar,Zarya |
| Skupina artiklu: | S05B |
| Směr zavírání: | Univerzálna Ľavé / Pravé |
| Šírka: | 90 cm |
| Tvar: | Štvorcový |
| Typ otvírání: | Posuvné |
| Vanička: | Vrátane vaničky |
| Výplň: | Číre bezpečnostné sklo - 5 mm |
| Záruka: | 10 rokov,3 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
