SERENITY predložka 60x90cm s protišmykom, polyester, modrá
Kód: 7110303
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Protišmykové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.98 kg |
| EAN: | 4006956199283 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dĺžka: | 900 mm |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Druh: | Kúpeľňová predložka |
| Farba: | Modrá |
| Materiál: | Polyester |
| Rozmer: | 60x90 cm |
| Šírka: | 600 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
