SCHWARN keramický urinál, s horným prívodom vody, biela
Kód: 201.702.4
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pisoáre |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 12.5 kg |
| EAN: | 8590913134500 |
| Balenie: | 1 ks |
| Balenie obsahuje: | Sifón |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Farba: | Biela |
| Hĺbka: | 255 mm |
| Materiál: | Keramika |
| Prívod vody: | Horný |
| Rozmer: | 31,5x55,5x25,5 cm |
| Šírka: | 315 mm |
| Tvar: | Oblé |
| Výška: | 555 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
