ROME sprchový stĺp, v. 822mm, chróm
Kód: SL760
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové stĺpy bez batérie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.6 kg |
| EAN: | 8590913829574 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Farba: | Chróm |
| Funkcia sprchy: | Dážď |
| Hĺbka: | 493 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Sprchové stĺpy: | Bez batérie |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 822 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
