RETRO držiak na uteráky 50x17cm, buk
Kód: 1671


Súvisiaci tovar
Vešiak na uteráky pre elektrický sušiak ESCADA 2 v populárnej čiernej matnej a bielej matnej farbe . Inteligentné riešenie pre kúpeľňové...
Polička na uteráky pre elektrický sušiak ESCADA 1 a 2 v populárnej čiernej matnej alebo bielej matnej farbe av dvoch rozmeroch 25 a 38 cm...
Elektrický sušiak uterákov ESCADA 1 do moderného interiéru s hĺbkou iba 10 cm - v bielej a čiernej farbe sú nielen rúrky a uchytenie, ale...
Vešiak na uteráky pre elektrický sušiak ESCADA 1 v populárnej čiernej matnej a bielej matnej farbe . Inteligentné riešenie pre kúpeľňové...
Elektrický sušiak uterákov ESCADA 1 do moderného interiéru s hĺbkou iba 10 cm - v bielej a čiernej farbe sú nielen rúrky a uchytenie, ale...
Biely matný radiátor do kúpeľne, stačí zavesiť na stenu a pripojiť sa k EL. Zátky.
Elektrické vykurovacie teleso DIRECT-E 600x1320 mm a výkone 600 W je skvelým riešením pre elektrické topné žebříky do moderných kúpeľní....
Podrobný popis
Retro štýl vnáša do interiéru tradíciu, spomienky na staré časy a pocit tepla domova. Jednou z najväčších výhod retro štýlu je fakt, že vlastne nikdy nevyjde z módy. Ľudia sa znovu vracia k starým veciam, pretože im symbolizujú kvalitu, ktorá prekonala niekoľko generácií. Kombináciou RETRO nábytku s modernými prvkami dnešnej doby docielite uceleného interiéru s puncom luxusu, ktorý retro nábytok so sebou nesie.
V tmavom prevedení je nábytok vyrobený z masívneho bukového dreva, vo svetlom prevedení zo smrekového masívu.
Skrinky sú napustené 2 vrstvami oleja - farebným pre zjednotenie farby dreva a bezfarebným pre zvýšenú odolnosť.
| Pri nábytku z masívu sú použité čapové spoje. Ide o jedno z najodolnejších spojenie proti tlaku. Ak je zosilnené kliny, odoláva tiež dobre i napätie. Používa sa na spájanie zvislých a vodorovných častí - napríklad nohy nábytku s priečkou. | ![]() |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky uterákov |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.72 kg |
| EAN: | 8590913216718 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dekor: | Drevo |
| Dostupnosť: | Na dotaz |
| Farba: | Hnedá |
| Hĺbka: | 170 mm |
| Materiál: | Masiv drevo |
| Rozmer: | 50x17 cm |
| Šírka: | 500 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Inšpirovaná krásou Pyrenejí
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

