REA - Volně stojící vana Olimpia 170 bílá REA-W0633
Kód: REA-W0633


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Krásná a mimořádně funkční a moderní volně stojící vana Rea Olimpia je vana, která dokonale vyplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Vana je navržena k instalaci jako volně stojící kdekoli v koupelně. Byla vyrobena z odolného materiálu proti poškození a poškrábání akrylem. Díky speciální fázi výroby je odolná a snadno se čistí. Mezi hlavní benefity této volně stojící vany patří vysoce kvalitní sanitární akrylát, bílý povrch, hloubka vany umožňující úplné ponoření a snadná instalace.
| Typ vany: | volně stojící |
|---|---|
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akryl |
| Výška: | 58 cm |
| Délka: | 1700 mm |
| Šířka: | 80 cm |
| Kapacita: | 334l |
Baterie není součástí balení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Voľne stojace vane |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 45 kg |
| EAN: | 5902557341627 |
| Dostupnosť: | Skladom |
Symetricky oválna voľne stojaca retro vaňa AMELIA GLAM sa vyrába s kovovými ozdobnými nohami v štyroch farebných variantoch ( chróm,...
Asymetrická voľne stojaca vaňa VICE NEW , ktorá je určená pre inštaláciu k priebežnému múru v troch praktických rozmeroch , robustná...
Symetricky oválna voľne stojaca retro vaňa OLAYA v bielej farbe sa vyrába s kovovými ozdobnými nohami v štyroch farebných variantoch (...
Asymetrická voľne stojaca vaňa VICE NEW , ktorá je určená na inštaláciu k priebežnému múru v troch praktických rozmeroch , robustná...
Asymetrická voľne stojaca vaňa AVITA A-LINE v populárnej bielej lesklej farbe , ktorá je určená pre inštaláciu do rohu k stene a ponúkame...
Symetricky oválna voľne stojaca retro vaňa AMELIA GLAM sa vyrába s kovovými ozdobnými nohami v štyroch farebných variantoch ( chróm,...
Asymetrická voľne stojaca vaňa AVITA A-LINE v populárnej bielej lesklej farbe , ktorá je určená pre inštaláciu do rohu k stene a ponúkame...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
