REA - Umyvadlo na desku Helen 42,5x42,5 zlatobílá REA-U6978
Kód: REA-U6978


Súvisiaci tovar
Predstavujeme vám stojančekovú umývadlovú batériu LATUS smeraldo, ktorá je dokonalým spojením funkčnosti a designu. S jednoduchým a...
Podrobný popis
Umyvadlo na desku Rea Helen s jedinečným vzhledem a funkčností na nejvyšší úrovni. Pokud chcete vaší koupelně dát eleganci a snadné použití, umyvadlo Rea Helen je právě pro vás. Toto umyvadlo je vyrobeno z vysoce kvalitní sanitární keramiky.
| Způsob montáže: | na desku |
|---|---|
| Barva: | zlatobílá |
| Délka umyvadla: | 42,5 cm |
| Šířka umyvadla: | 42,5 cm |
| Výška umyvadla: | 160 cm |
| Materiál: | sanitární keramika |
| Otvor pro baterii: | ne |
| Přepadový otvor: | ne |
| Průměr vypouštěcího otvoru: | 45 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadla na dosku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 5902557358472 |
| Dostupnosť: | Dodanie do 14 dní |
FORMIGO betónové umývadlo na dosku je moderní a stylovým doplňkem k vašemu koupelnovému interiéru. Jeho průměr 39cm přináší dostatečný...
Úžasné KUBE X keramické umývadlo na dosku s priemerom 45cm a bielou ExtraGlaze povrchovou úpravou! Toto elegantné umývadlo bude skvelým...
Získejte luxusní a moderní umývadlo, které se stane neodolatelným prvkem vaší koupelny! FORMIGO betónové umývadlo na dosku vám nabízí...
FORMIGO betonové umývadlo na dosku je perfektní volbou pro ty, kteří hledají moderní a originální design do své koupelny. S rozměry...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
