REA - Umyvadlo na desku Bonita 51x36 bílé REA-U8701
Kód: REA-U8701
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
DEANTE - Blur chrom - Umyvadlová baterie BQL_020M
Dodanie do 14 dní
€45,20 bez DPH
€55,60
MEXEN/S - Uno R45 Set umyvadlové a vanové baterie s příslušenstvím, černá 71403R45-70
Dodanie do 14 dní
€127,56 bez DPH
€156,90
REA - Vysoká umyvadlová baterie Graf černá REA-B8665
Dodanie do 14 dní
€29,96 bez DPH
€36,85
Podrobný popis
Krásné, mimořádně funkční a moderní umyvadlo Rea Bonita je umyvadlo, který dokonale vyplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Umyvadlo je přizpůsobeno pro montáž na desku nebo na skříňku. Bylo vyrobeno z vysoce kvalitní sanitární keramiky. Díky speciální fázi výroby je odolné, snadno se čistí a barva nevybledne ani po mnoha letech.
| Způsob montáže: | na desku |
|---|---|
| Barva: | bílá |
| Délka umyvadla: | 51 cm |
| Šířka umyvadla: | 36 cm |
| Výška umyvadla: | 13 cm |
| Materiál: | sanitární keramika |
| Otvor pro baterii: | ano |
| Přepadový otvor: | ano |
| Průměr vypouštěcího otvoru: | 45 mm |
Baterie není součástí balení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 8596462555926 |
| Dostupnosť: | Dodanie do 14 dní |
€139,22
–10 %
CERSANIT - Nábytkové umyvadlo CITY 50 K35-005
Dodanie do 14 dní
€101,87 bez DPH
€125,30
€116,38
–10 %
CERSANIT - NÁBYTKOVÉ UMYVADLO CERSANIA NEW 60 S OTVOREM K11-0046
Dodanie do 14 dní
€85,15 bez DPH
€104,74
€109
–14 %
PRACTICO keramické umývadlo na nábytok 80x40cm, biela
Dodanie do 6 týždňov
€76,18 bez DPH
€93,70
€175,73
–10 %
CERSANIT - NÁBYTKOVÉ UMYVADLO MILLE SLIM 60 S OTVOREM K675-002
Dodanie do 14 dní
€128,58 bez DPH
€158,15
€159,74
–9 %
CERSANIT - MODUO 45 NEPRAVIDELNÉ UMYVADLO K116-051
Dodanie do 14 dní
€116,90 bez DPH
€143,79
€389
–14 %
WALDORF keramické umývadlo 60x55cm, biela
Doručenie do týždňa
€271,95 bez DPH
€334,50
Zakúpte si exkluzívne WALDORF keramické umývadlo 60x55cm v elegantnej farbe biela a okúzlite svoju kúpeľňu jednoduchým a moderným...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
