REA - UMYVADLO NA DESKU BELINDA AIAX MARMUR REA-U6596
Kód: REA-U6596
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
ZADARMOZADARMO
€405
–14 %
Stojánková senzorová batéria 6V DC (4xAA), čierna DOPRAVA ZADARMO
Dodanie do mesiaca
€283,17 bez DPH
€348,30
Stojanková senzorová batéria 24V DC, čiernaPraktická a výkonná batéria ideálna pre používanie v rôznych senzoroch. S kapacitou 24V DC a...
Podrobný popis
Umyvadlo Belinda Shiny Aiax vyrobené z vysoce kvalitních materiálů splní požadavky lidí, kteří si cení kvality.
technické parametry
| Způsob montáže: | na desku |
|---|---|
| Barva: | imitace kamene |
| Šířka umyvadla: | 460 mm |
| Hloubka umyvadla: | 320 mm |
| Výška umyvadla: | 125 mm |
| Materiál: | sanitární keramika |
| Otvor pro baterii: | Ne |
| Přepadový otvor: | Ne |
| Průměr vypouštěcího otvoru: | 45 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadla na dosku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| EAN: | 5902557355792 |
| Dostupnosť: | Skladom |
€415
–14 %
FORMIGO betónové umývadlo na dosku, 60x40cm, ružová mat
Dodanie do 10 týždňov
€290,16 bez DPH
€356,90
€238
–13 %
€166,42 bez DPH
€204,70
ORINOKO umývadlo 60x45cm je moderním a elegantním doplňkem vaší koupelny. Jeho design vychází z nekompromisních požadavků na kvalitu a...
€329
–14 %
THIN umývadlo na dosku, Rockstone, 55x35cm, biela mat/agila
Dodanie do 6 týždňov
€230 bez DPH
€282,90
€185
–14 %
PRIORI keramické umývadlo na dosku Ø 41 cm, hnedá se vzorom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
€129,35 bez DPH
€159,10
Vonkajšie dekoračné razba alebo grafický dekor
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
