PUNO podstavec pod umývadlo 550x795x396mm, zlato mat
Kód: SKA590-5
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technický list na stiahnutie tu
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dodatočné parametre
| Kategória: | Konzoly pod umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 6.6 kg |
| EAN: | 8590913932120 |
| 3D model: | ÁNO |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Farba: | Zlato mat |
| Hĺbka: | 396 mm |
| Inštalácia: | Na postavenie |
| Materiál: | Oceľ |
| Rozmer: | 55x79,5x39,6 cm |
| Šírka: | 550 mm |
| Výška: | 795 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
