OLBIA vaňová zástena s pneumatickým zdvihom, š.1230mm, strieborná, číre sklo
Kód: 30317


Súvisiaci tovar
Nástenná vaňová batéria YUTA Y-10 . Moderný ergonomický dizajn batérie zaisťuje maximálny komfort pri používaní. Batéria je konštruovaná...
Moderné poňatie minimalistického designu, skvele sa hodiace do kúpeľne kombinujúce vaňu so sprchovou zástenou. Ergonomicky navrhnuté pre...
Nástenná vaňová batéria ILLUSION z prvotriedneho materiálu. Vnútri batérie je keramická kartuša, tá sa stará o dlhú životnosť a...
Vaňová nástenná vodovodná batéria ELMA-10 bez príslušenstva, predstavuje klasický štýl a zaručenú kvalitu. Oválny tvar a pochrómované...
Nástenná vaňová batéria YUTA Y-10/K s príslušenstvom. Moderný ergonomický dizajn batérie zaisťuje maximálny komfort pri používaní....
Vaňová batéria UNO-10/K v bielej farbe s príslušenstvom z ponuky vodovodných batérií. Medzi prednosti tejto vaňovej batérie patrí najmä...
Stojanková vaňová batéria FONTI 03 z ponuky spoločnosti HOPA. Ak hľadáte batériu, ktorá sa jednoducho kombinuje s takmer všetkými tvarmi,...
Podrobný popis
Pneumatický zdvih
Integrované pneumatické piesty umožňujú zdvihnutie zásteny o 28 cm a jej následné sklopenie na stenu, napríklad nad vaňovú batériu. Ide o riešenie, ktoré ponúka jednoduchú údržbu a prístup k vani. Vďaka prítlačnému piestu je zaistená ochrana proti rozstreku vody.
Technický list na stiahnutie tu
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - Návod
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pneumatické zásteny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 18.17 kg |
| EAN: | 8590729037002 |
| 3D model: | ÁNO |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Farba profilu: | Chróm - Leštený hliník |
| Hrúbka skla: | 3 mm |
| Šírka: | 1230 mm |
| Typ otvárania: | Posuvné + sklopné |
| Typ výplne: | ČÍRE sklo |
| Vlastnosti: | Pneumatický zdvih |
| Výška: | 1400 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Plastová vaňová zástena VASCA MARTE NEW s rozmerovou a tvarovou variabilitou systému FLEX prináša maximálnu úsporu miesta do všetkých...
Elegantný dizajn a veľmi kvalitné materiály predstavuje vaňová zástena ALVOR . Dvojdielne vaňové zásteny sa hodia pre všetky obdĺžnikové...
!!! POZOR - OBJEDNAŤ JE ĎALEJ UŽ LEN S VÝPLNÝ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Sprchová zástena VASCA MAESTRO CENTRALE s exkluzívnym rámovým...
Luxusná vaňová zástena DUO SLIDE II s moderným hliníkovým rámom. Vaňové zásteny do niky sú výbornou voľbou pre tých, ktorí hľadajú...
Vaňová zástena PRIME 3 vyniká kvalitným spracovaním hliníkového rámu vo farbe chrómu a bezpečnostného skla. Trojdielne vaňové zásteny sa...
-
Technický list na stiahnutie tu
-
Dokumenty - Údržba
-
Dokumenty - 3D modely
-
Dokumenty - 3D modely
-
Dokumenty - 3D modely
-
Dokumenty - Návod
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




