NUBES keramické umývadlo 36x28cm, bez otvoru, biela mat
Kód: 9638009
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadielka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 6.7 kg |
| EAN: | 8052015161681 |
| 3D model: | ÁNO |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Dodanie do 8 týždňov |
| Farba: | Biela mat |
| Hĺbka: | 280 mm |
| Inštalácia: | Nástenné-skrutky |
| Materiál: | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu: | Bez otvoru |
| Prepad: | Nie |
| Rozmer: | 36x14x28 cm |
| Šírka: | 360 mm |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Typ umývadla: | Umývadielko (malé) |
| Výška: | 140 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
