MINIMAL sprchové ramienko guľaté, 400mm, nerez mat
Kód: MI091
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchová ramienka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.13 kg |
| EAN: | 8590913816109 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dĺžka: | 400 mm |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Farba: | Nerez |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Materiál: | Nerez |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 73 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
