MAREN WC kefa, čierna/bambus
Kód: 2023410
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | WC kefy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.492 kg |
| EAN: | 4006956225470 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Druh: | WC kefa |
| Farba: | Čierna;Hnedá |
| Hĺbka: | 100 mm |
| Inštalácia: | Na postavenie |
| Materiál: | Bambus;Plast |
| Rozmer: | 100x400x100 mm |
| Šírka: | 100 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 400 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
