MAREN mydelnička, čiarna/bambus
Kód: 2023310
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mydlovničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.102 kg |
| EAN: | 4006956225432 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Druh: | Mydeľnička |
| Farba: | Čierna;Hnedá |
| Hĺbka: | 115 mm |
| Inštalácia: | Na postavenie |
| Materiál: | Bambus;Plast |
| Rozmer: | 80x25x115 mm |
| Šírka: | 80 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 25 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
