Kúpeľňové stropné svietidlo, ø 325mm, OSRAM,2640lm, 24W, 4000K, IP44
Kód: AC832790055
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Podrobný popis
Farba LED: Denná biela
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Denná biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 4000 – 5000 K. Toto svetlo je pocitovo neutrálne, najviac pripomína denné svetlo. Neskresľuje vnímanie farieb osvetlených predmetov, preto je vhodné do obytných priestorov, kuchýň a kúpeľní.

Technický list na stiahnutie tu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 4099854647864 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Farba LED: | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Hĺbka: | 325 mm |
| Materiál: | Plast |
| Napätie: | 230 V |
| Ovládanie svetla: | Nie je súčasťou |
| Priemer: | 325 mm |
| Príkon: | 24 W |
| Stupeň krytia: | IP44 |
| Svietivosť: | 1920 lm |
| Šírka: | 325 mm |
| Typ osvetlenia: | LED |
| Výška: | 72 mm |
| Záruka: | 2 roky |
| Životnosť (LED): | 20000 hodin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
