KIM polička, 266x83x107mm, čierna
Kód: 12022110
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňové doplnky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.468 kg |
| EAN: | 4006956197265 |
| Balenie: | 1 ks |
| Balenie obsahuje: | Montážna sada |
| Dĺžka: | 266 mm |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Druh: | Polička |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka: | 107 mm |
| Inštalácia: | Lepenie;Vŕtanie |
| Materiál: | Oceľ;Plast |
| Nosnosť: | 3 kg |
| Rozmer: | 266x83x107 mm |
| Šírka: | 266 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 83 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
