HANDICAP WC kefa, extra dlhá rukoväť 51cm, nerez mat
Kód: A112400
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.464 kg |
| EAN: | 4006956192697 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Druh: | WC kefa |
| Farba: | Nerez mat |
| Hĺbka: | 88 mm |
| Inštalácia: | Na postavenie |
| Materiál: | Nerez |
| Rozmer: | 88x675 mm |
| Šírka: | 88 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 675 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
