ESSENTIA zrkadlová skrinka 70cm automatickým dávkovačom mydla a zásobníkom papierových uterákov
Kód: MUM000123


Súvisiaci tovar
MILA stojan s držiakom na toaletný papier - praktický a štýlový doplnok do vašej kúpeľne!Tento moderný a elegantný stojan s držiakom na...
ARTU Stojan s držiakom na toaletný papier a WC kefou je dokonalým doplnkom pre každú kúpeľňu. Jeho hranatý, chromovaný dizajn dodáva...
ARTU Stojan s držiakom uterákov je praktickým pomocníkem v každé koupelně. Jeho elegantní a moderní design v černé matové barvě se skvěle...
SAMBA stojan s držiakom na toaletný papier a WC kefou v čiernom prevedení je praktickým doplnkom do každej kúpeľne. Tento moderný stojan...
Sušiak 4 uterákov na vykurovacie telesá je praktickým a efektívnym spôsobom, ako uschovať a vysušiť vaše uteráky. Jeho univerzálne...
Dodatočné parametre
| Kategória: | Galerky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 23.586 kg |
| EAN: | 8435368107030 |
| Dostupnosť: | Dodanie do 8 týždňov |
| Farba: | Biela |
| Hĺbka: | 263 mm |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Rozmer: | 70x90x26,3 cm |
| Šírka: | 700 mm |
| Výška: | 900 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Galerky s osvetlením určené na zapustenie do steny
Galerky v mnohých prevedeniach aj možných kombinácií s policovú skrinkou
Schádza Vám zrkadlo pri otvorenej galerce? S touto už nebude.
Závesná kovová skrinka TRIGA I, II predstavuje dokonalý doplnok do vašej kúpeľne. Tri krídla osadené zrkadlami dodajú priestoru viac...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
