DARWIN Stojan s držiakom na toaletný papier a WC kefou, hranatý, čierna matná
Kód: 11129110
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zásobníky a držiaky na toaletný papier |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.53 kg |
| EAN: | 4006956195551 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Druh: | Držiak toal. papiera |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka: | 180 mm |
| Inštalácia: | Na postavenie |
| Materiál: | Oceľ;Plast |
| Rozmer: | 230x670x180 mm |
| Šírka: | 230 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 670 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
