DAHLIA pohár na postavenie, zelena petrol
Kód: 2174153
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Polyresin
Jedná sa o materiál vyrábaný zo živicových materiálov, ktorý sa kvôli svojim vlastnostiam s obľubou využíva predovšetkým na výrobu dekoračných predmetov. Pri zahriatí je dobre tvarovateľný, po zaschnutí naopak vysoko odolný proti poveternostným vplyvom a vode, je nerozbitný a trvanlivý.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre, poháriky, držiaky kefiek |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 4006956187259 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Druh: | Pohár/Držiak kefiek |
| Farba: | Zelená |
| Hĺbka: | 70 mm |
| Inštalácia: | Na postavenie |
| Materiál: | Polyresin |
| Priemer: | 70 mm |
| Rozmer: | 70x100 mm |
| Šírka: | 70 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
