AVELOR voľne stojaca vaňa liaty mramor ø115x55cm, biela matná
Kód: 93878
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Liaty mramor - materiál s tepelno-izolačnými vlastnosťami, ktoré oceníte pri každom dotyku
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
Technický list na stiahnutie tu
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dodatočné parametre
| Kategória: | Voľne stojace vane |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 155 kg |
| EAN: | 8590729050971 |
| 3D model: | ÁNO |
| Balenie: | 1 ks |
| Balenie obsahuje: | Výpusť;Sifón |
| Dĺžka: | 1150 mm |
| Dostupnosť: | Dodanie do 14 dní |
| Farba: | Biela mat |
| Inštalácia: | Samostojná |
| Materiál: | Liaty mramor |
| Objem: | 365 l |
| Priemer odpadu: | 52 mm |
| Rozmer: | 115x55 cm |
| Šírka: | 1150 mm |
| Tvar: | Voľne stojace |
| Výška: | 550 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
