ANTEA hlavová sprcha, priemer 200mm, bronz
Kód: SOF2006
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hlavové sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.98 kg |
| EAN: | 8024587003195 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Farba: | Bronz |
| Funkcia sprchy: | Dážď |
| Inštalácia: | 1 cesta |
| Materiál: | Mosadz |
| Priemer: | 200 mm |
| Tvar: | Retro |
| Výška: | 83 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
