AKASYA mydelnička, akácia
Kód: 2192311
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mydlovničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.096 kg |
| EAN: | 4006956197609 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Druh: | Mydeľnička |
| Farba: | Hnedá |
| Hĺbka: | 90 mm |
| Inštalácia: | Na postavenie |
| Materiál: | Drevo |
| Rozmer: | 140x20x90 mm |
| Šírka: | 140 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 20 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
